فروش برنج طارم رمضانی

فروش برنج طارم رمضانی

فروش برنج طارم رمضانی از مرغوب ترین برنج های شمال ایران به دلیل کیفیت بالا و در عین حال پایین تر بودن قیمت آن نسبت به برنج هاشمی از استقبال طرفداران مصرف برنج ایرانی قرار گرفته است.
فروش برنج طارم رمضانی در فروشگاه اینترنتی ایزی خرید در کیسه های برنج 10 کیلوگرم، کیسه برنج 20 کیلوگرم و کیسه برنج 80 کیلو گرم عرضه می شود. جهت سفارش می توانید خرید خود را از طریق سایت ایزی خرید انجام دهید.
در خبر قبلی با عنوان خرید برنج ایرانی طارم رمضانی به بررسی ویتامین های برنج و صحبت درباره ویتامین تیامین یا B1 پرداختیم. با ادامه خبر قبلی در این محتوا همراه ما باشید.

برنج طارم رمضانی – ویتامین برنج

  • بعد از تیامین ویتامین بعدی برنج ریبوفلاوین یا ویتامین B2 می باشد. این ویتامین برای سلامت پوست و چشم مهم است. البته برنج مقدار کمی از این ویتامین را دارد که به اندازه یک درصد در یک فنجان است.
  • نیاسین یا ویتامین B3 یکی دیگر از ویتامین های موجود در برنج است. برای سلامت پوست و دستگاه گوارش و سیستم عصبی ضروری است. برنج سفید به اندازه یک فنجان حدود 6 درصد از این ویتامین را در بر می گیرد.
  • برنج دارای ویتامین پریدوکسین یا B6 هم می باشد که به طور غیر مستقیم به کنترل اسید آمینه بدن کمک می کند. کمبود این ویتامین در بدن باعث می شود تا اثرات منفی در سیستم عصبی مرکزی بدن وارد شود.
  • ویتامین بعدی برنج فولات یا اسید فولیک می باشد که برای ساخت DNA و هموگلوبین مهم است. برنج همچنین دارای مقادیری از ویتامین های E و A می باشد که در برابر اسید های چرب ضروری در برابر اکسیداسیون محافظت می کند.

در سال های اخیر تلاش های زیادی در کشور ما و کشور های دیگر جهت بهبود و افزایش کیفیت برنج انجام شده است. نمونه ای از این تلاش ها برای بهبود باردهی و یا افزایش مواد مغذی و ویتامین های موجود در برنج را در کشور ما می توان برنج شیرودی و برنج فجر دانست. در کشور های دیگر هم این آزمایش ها و اهداف مشترکت نیز همزمان انجام می شود و ادامه دارد.

ez_kharid
ارسال دیدگاه