قیمت برنج فجر تهران

قیمت برنج فجر تهران

قیمت برنج فجر تهران، و ارسال به تمامی نقاط این شهر از طریق ثبت سفارش اینترنتی به تمامی نقاط امکان پذیر است. جهت ثبت سفارش و اطلاع از قیمت برنج شیرودی و هاشمی می توانید با ما در ارتباط باشید.
یمت برنج فجر تهران با توجه به نوسانات قیمت مواد غذایی در کشور نیز از این موضوع مستثنی نبوده است. از این رو ایزی خرید همواره سعی کرده تا با عرضه این برنج با قیمت مناسب و رقابتی در عین حال کیفیت بسیار خوب این محصول رضایت مشتریان را جللب کند.

انواع برنج فجر

در واقع برنج فجر از انواع مختلفی برخوردار نیست. و عرضه برنج فجر در بازار به نام های مختلف فقط در جهت شخصی سازی و برند سازی می باشد. اگر برنج فجری که در بازار عرضه می شود همان کیفیت اصلی را داشته باشد بنابراین با محصول اصلی هیچ فرقی ندارد.
هر چند که به برند سازی بر می گردد بعضی اوقات اسامی به کار می روند که از اصل اشتباه است مانند برنج فجر هاشمی که این نامگذاری اصلا صحیح نیست و با جهت منحرف کردن ذهن مخاطب ایجاد می شود. دلیل آن نیز این است که قیمت برنج فجر و نوع آن با قیمت برنج هاشمی و نوع آن کاملا با هم متفاوت هستند.

برنج فجر چیست؟
برنج فجر برنجی است که با هدف اصلاح نژاد و به عنوان یک بذر پر محصول از طرف موسسه تحقیقات برنج ایران جهت کشت معرفی شد. همزمان با معرفی برنج فجر جهت کشت در استان مازندران به میزان 10000هزار هکتار نیز جهت اجرای عملیات کشت به این بذر پر محصول اختصاص داده شد.

ویژگی های ظاهری برنج فجر:

  • از نظر اندازه جزو برنج های دانه ریز دسته بندی می شود و در واقع اندازه ای متوسط دارد.
  • دارای دانه هایی کشیده است.
  • رنگ شلتوک برنج فجر زرد رو به روشن است.
  • عطری و طعمی نزدیک به برنج های محلی دارد.
  • قیمت برنج فجر مناسب و از برنج های طارم و هاشمی ارزان تر است.
  • دوره کشت 130 روزه برنج فجر که بیشتر در استان ها گلستان و مازندران می باشد.

در پایان می توان گفت که برنج فجر در کنار برنج شیرودی جزو برنج های پر بازده در کشور محسوب می شود، که به دلیل قیمت مناسب و کیفیت بسیار خوب در میان برنج های ایرانی و صد البته در بین تمامی برنج های خارجی از استقبال بسیار خوبی در کشور برخوردار است.

کلیدواژه : برنج فجر تهران
ez_kharid
ارسال دیدگاه