قیمت برنج لاشه تهران

قیمت برنج لاشه تهران

قیمت برنج لاشه تهران که در بسته بندی های 10 کیلوگرم، 20 کیلوگرم و 80 کیلوگرم می باشد، کیلویی 53000 هزار تومان می باشد. برنج لاشه مصارف زیادی دارد که در ادامه به آن می پردازیم.

قیمت برنج لاشه تهران

قیمت برنج لاشه در وزن 10 کیلوگرمی 530 هزار تومان و در وزن 20 کیلوگرم میلیون و 60 هزار تومان می باشد. از برنج لاشه می توان به عوان غذای اصلی و یا غذای ترکیبی استفاده کرد که از مزایای آن در ادامه صحبت خواهیم کرد.

نحوه شکل گیری برنج لاشه

برنج لاشه به این صورت ایجاد می شود: زمانی که بعد از کشت برنج برای جدا کردن برنج از پوسته و تبدیل آن به برنج سفید محصول کشت شده را به کارخانه شلیکوبی می برند، در هنگام فرآیند جدا سازی برنج از پوسته برخی برنج ها که نسبت به بقیه از مقاومت کم تری برخوردارند در این فرآیند می شکنند و به این نوع از برنج ها نسبت به برنج های سالم برنج لاشه گفته می شود. البته به برخی از آن ها نیز برنج نیم دانه گفته می شود که در ادامه توضیح خواهیم داد.

برنج لاشه چیست؟

قطعا اسم برنج لاشه در هنگام خرید انواع رنج به گوش شما خورده است. در واقع اگر نمی دانید برنج لاشه چیست باید گفت که بزرگترین اندازه شکسته شده برنج سفید است که به آن برنج لاشه می گویند. در واقع برنج لاشه از برنج کامل کوچکتر و از برنج نیم دانه بلند تر است. در واقع چیزی بین این دو برنج است.

پخت برنج لاشه

برنج لاشه یا برنج نیم دانه برای پخت بسیاری از غذا ها یک ماده غذایی اصلی و بسیار موثر است.
پخت انواع غذا ها با برنج لاشه و نیم دانه: این برنج به دلیل سرعت بالا در پخت و لعاب برنج باعث خوشمزه و جا افتاده شدن غذا می شود. از انواع غذا هایی که با برنج لاشه یا نیم دانه پخت می شود می توان به شله زرد، آش، حلیم، انواع سوپ، فرنی و بسیاری از غذا های دیگر اشاره کرد.

برنج لاشه طارم و هاشمی

بهترین برنج لاشه و نیم دانه مربوط به برنج هاشمی و طارم در شمال کشور می باشد. سایت ایزی خرید با دانستن نیاز مشتریان بهترین برنج نیم دانه و لاشه شمال کشور را به مشتریان عزیز عرضه می شکند.

کلیدواژه : قیمت برنج لاشه
ez_kharid
ارسال دیدگاه